![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dantate | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: Milwaukee, Wisconsin, USA
|

| 75 | Cold Mountain (2003) - Aug 08, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 08, 2009 |
| 95 | Do The Right Thing (1989) - Aug 08, 2009 |
| 100 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 08, 2009 |
| 45 | War of the Worlds (2005) - Aug 08, 2009 |
| 100 | 12 Angry Men (1957) - Aug 08, 2009 |
| 75 | Closer (2004) - Aug 08, 2009 |
| 90 | Munich (2005) - Aug 08, 2009 |
| 70 | Shrek (2001) - Aug 08, 2009 |
| 70 | The Passion of the Christ (2004) - Aug 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |