dantebk

dantebk
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2013
Location: Canoga Park, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Defending Your Life (1991) - Rated 12 Aug 2013
100 98% Groundhog Day (1993) - Rated 12 Aug 2013
100 98% Rushmore (1998) - Rated 12 Aug 2013
100 98% Harold and Maude (1971) - Rated 12 Aug 2013
60 30% A Mighty Heart (2007) - Rated 12 Aug 2013
60 30% Blades of Glory (2007) - Rated 12 Aug 2013
70 59% Superbad (2007) - Rated 12 Aug 2013
70 59% Michael Clayton (2007) - Rated 12 Aug 2013
60 30% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 12 Aug 2013
60 30% There Will Be Blood (2007) - Rated 12 Aug 2013