![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dantes | |
![]() |
Movie Buff - 489 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2011
Location: istanbul, Turkey
|

| 79 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - May 21, 2012 |
| 85 | The White Ribbon (2009) - Apr 23, 2012 |
| 73 | A Bittersweet Life (2005) - Apr 17, 2012 |
| 85 | Irreversible (2002) - Apr 05, 2012 |
| 75 | Cloverfield (2008) - Mar 11, 2012 |
| 87 | A Separation (2011) - Mar 11, 2012 |
| 87 | Bronson (2009) - Feb 28, 2012 |
| 84 | The Descendants (2011) - Feb 27, 2012 |
| 85 | Valhalla Rising (2010) - Feb 27, 2012 |
| 100 | Once Upon a Time in the West (1968) - Feb 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |