![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
danwest6 | |
![]() |
Film Freak - 836 Films Ranked
Member Since: May 4, 2011
Location: Searcy, AR, USA
|

| 63 | Red Tails (2012) - May 28, 2012 |
| 53 | This Means War (2012) - May 24, 2012 |
| 53 | The Vow (2012) - May 24, 2012 |
| 30 | Tim and Eric's Billion Dollar Movie (2012) - May 19, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 06, 2012 |
| 68 | Carnage (2011) - May 06, 2012 |
| 73 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - May 05, 2012 |
| 75 | The Five-Year Engagement (2012) - Apr 29, 2012 |
| 70 | The Hunger Games (2012) - Mar 27, 2012 |
| 88 | The Descendants (2011) - Mar 25, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |