![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dan.whalen | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2007
Location: Ventura, CA, USA
|
|
Bio: stuff
| |

| 85 | Shrek (2001) - Sep 20, 2007 |
| 82 | Wedding Crashers (2005) - Sep 20, 2007 |
| 90 | Big Fish (2003) - Sep 20, 2007 |
| 85 | Grosse Pointe Blank (1997) - Sep 20, 2007 |
| 75 | Air Force One (1997) - Sep 20, 2007 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Sep 20, 2007 |
| 88 | Chaplin (1992) - Sep 20, 2007 |
| 90 | Mulholland Drive (2001) - Sep 20, 2007 |
| 78 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 20, 2007 |
| 85 | Dead Poets Society (1989) - Sep 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |