![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dap11 | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2008
Location: pitt, pa, USA
|
|
Bio: i rike rovies.
| |

| 90 | Blade II (2002) - Jul 22, 2008 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 22, 2008 |
| 90 | Blood Diamond (2006) - Jul 22, 2008 |
| 90 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Jul 22, 2008 |
| 85 | The Mummy (1999) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Be Cool (2005) - Jul 22, 2008 |
| 95 | The Pursuit of Happyness (2006) - Jul 22, 2008 |
| 80 | Elf (2003) - Jul 22, 2008 |
| 88 | Mr. Deeds (2002) - Jul 22, 2008 |
| 0 | Juno (2007) - Jul 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |