Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
daredark10
Movie Buff - 465 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: izmir, bornova, Turkey
Recent Rankings
70 2012 (2009) - Feb 13, 2010
75 Sweet November (2001) - Feb 13, 2010
80 The Last Castle (2001) - Feb 13, 2010
75 10,000 B.C. (2008) - Feb 13, 2010
80 Paranormal Activity (2009) - Feb 13, 2010
85 [Rec] (2007) - Feb 13, 2010
70 The Proposal (2009) - Feb 13, 2010
70 Strange Wilderness (2008) - Feb 13, 2010
78 Semi-Pro (2008) - Feb 13, 2010
70 The Forbidden Kingdom (2008) - Feb 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with daredark10. Why not go rank more films, then come back and check it out again?