![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darenkov | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2006
Location: Australia
|

| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Four Brothers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Get Rich or Die Tryin' (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |