![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darkknight | |
![]() |
Film Freak - 773 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Primal Fear (1996) - Apr 27, 2009 |
| 87 | Pulp Fiction (1994) - Apr 24, 2009 |
| 67 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 24, 2009 |
| 89 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Apr 19, 2009 |
| 71 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 18, 2009 |
| 71 | The Incredible Hulk (2008) - Apr 18, 2009 |
| 89 | Mulan (1998) - Apr 16, 2009 |
| 80 | Frost/Nixon (2008) - Apr 16, 2009 |
| 68 | Doubt (2008) - Apr 16, 2009 |
| 92 | Goodfellas (1990) - Apr 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |