![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darko66 | |
![]() |
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
|

| 86 | Easy A (2010) - Dec 29, 2011 |
| 87 | Tron: Legacy (2010) - Dec 28, 2011 |
| 86 | Super 8 (2011) - Dec 28, 2011 |
| 87 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Sep 25, 2011 |
| 85 | Terri (2011) - Sep 25, 2011 |
| 86 | The Fighter (2010) - Sep 25, 2011 |
| 88 | Winter's Bone (2010) - Aug 06, 2011 |
| 85 | Thor (2011) - May 01, 2011 |
| 68 | Scream 4 (2011) - Apr 27, 2011 |
| 86 | Kick-Ass (2010) - Apr 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |