![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darkrush | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2008
Location: Barranquilla, Atlantico, Colombia
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Conan the Barbarian (1982) - Aug 22, 2008 |
| 85 | Secret Window (2004) - Aug 22, 2008 |
| 95 | Gladiator (2000) - Aug 22, 2008 |
| 87 | Gangs of New York (2002) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Desperado (1995) - Aug 22, 2008 |
| 85 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 22, 2008 |
| 85 | Assassins (1995) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Ali (2001) - Aug 22, 2008 |
| 99 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Not Another Teen Movie (2001) - Aug 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |