Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
darksaber
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Paradise Now (2005) - Aug 13, 2007
87 Inside Man (2006) - Aug 13, 2007
5 Eurotrip (2004) - Aug 13, 2007
78 Super Size Me (2004) - Aug 13, 2007
76 A Civil Action (1998) - Aug 13, 2007
46 Wrong Turn (2003) - Aug 13, 2007
89 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
67 Friday Night Lights (2004) - Aug 13, 2007
81 Undead (2003) - Aug 13, 2007
32 Be Cool (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with darksaber. Why not go rank more films, then come back and check it out again?