![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darthtemplar | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
|

| 85 | Closer (2004) - Feb 28, 2009 |
| 88 | Tosun Pasa (1976) - Feb 28, 2009 |
| 90 | Arabesk (1989) - Feb 28, 2009 |
| 90 | Fight Club (1999) - Feb 28, 2009 |
| 81 | The Godfather (1972) - Feb 28, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Feb 28, 2009 |
| 93 | The Incredibles (2004) - Feb 28, 2009 |
| 94 | WALL·E (2008) - Feb 28, 2009 |
| 82 | Taxi Driver (1976) - Feb 28, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Feb 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |