![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
darukaru | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Hannibal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |