Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
darv
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2010
Location: Netherlands
Recent Rankings
86 The Pacific (2010) - Aug 11, 2010
90 Band of Brothers (2001) - Aug 11, 2010
85 Brothers (2009) - Aug 11, 2010
78 Dear John (2010) - Aug 11, 2010
80 Remember Me (2010) - Aug 11, 2010
82 Brokeback Mountain (2005) - Aug 11, 2010
66 Spider-Man (2002) - Aug 11, 2010
25 Rush Hour (1998) - Aug 11, 2010
85 The Talented Mr. Ripley (1999) - Aug 11, 2010
59 Meet the Fockers (2004) - Aug 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with darv. Why not go rank more films, then come back and check it out again?