Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
darya
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
81 Dances with Wolves (1990) - Jan 03, 2011
80 The Pianist (2002) - Jan 03, 2011
62 Yes Man (2008) - Jan 03, 2011
60 The Duchess (2008) - Jan 03, 2011
63 Ratatouille (2007) - Jan 03, 2011
55 The Da Vinci Code (2006) - Jan 03, 2011
55 She's the Man (2006) - Jan 03, 2011
76 Corpse Bride (2005) - Jan 03, 2011
83 March of the Penguins (2005) - Jan 03, 2011
70 Brokeback Mountain (2005) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with darya. Why not go rank more films, then come back and check it out again?