dasanderson

dasanderson
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2009
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 73% Sullivan's Travels (1941) - Rated 19 Aug 2009
99 96% The Godfather: Part II (1974) - Rated 19 Aug 2009
88 50% Chocolat (2000) - Rated 19 Aug 2009
95 73% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Aug 2009
35 3% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 19 Aug 2009
83 34% GoldenEye (1995) - Rated 19 Aug 2009
85 42% Milk (2008) - Rated 19 Aug 2009
80 26% The Incredibles (2004) - Rated 19 Aug 2009
65 11% Spider-Man 3 (2007) - Rated 19 Aug 2009
70 19% The Score (2001) - Rated 19 Aug 2009