Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dasmeet2009
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
87 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Aug 18, 2009
80 The Matrix Reloaded (2003) - Aug 18, 2009
88 Men in Black (1997) - Aug 18, 2009
88 The Departed (2006) - Aug 18, 2009
86 Erin Brockovich (2000) - Aug 18, 2009
88 Spider-Man 3 (2007) - Aug 18, 2009
88 True Lies (1994) - Aug 18, 2009
76 Me, Myself & Irene (2000) - Aug 18, 2009
85 Clerks (1994) - Aug 18, 2009
70 Troy (2004) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dasmeet2009. Why not go rank more films, then come back and check it out again?