![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
datalore | |
![]() |
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2006
Location: Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 64 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 84 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Arlington Road (1999) - Aug 13, 2007 |
| 86 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Bad Boys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |