Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
davagey
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2008
Location: Donegal, Ireland
Recent Rankings
52 Just Go with It (2011) - May 30, 2011
77 Fargo (1996) - May 27, 2011
67 Psycho (1960) - May 27, 2011
76 Cinderella Man (2005) - May 22, 2011
80 Blood Diamond (2006) - May 22, 2011
79 Oldboy (2003) - May 16, 2011
68 Cast Away (2000) - May 16, 2011
78 Amélie (2001) - May 16, 2011
60 Salt (2010) - May 13, 2011
60 Eight Below (2006) - May 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with davagey. Why not go rank more films, then come back and check it out again?