Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dave8910
Movie Buff - 302 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: California, USA
Recent Rankings
87 Princess Mononoke (1997) - Feb 02, 2010
85 Being John Malkovich (1999) - Feb 02, 2010
90 Sideways (2004) - Feb 02, 2010
89 No Country for Old Men (2007) - Feb 02, 2010
87 Rushmore (1998) - Feb 02, 2010
95 Seven Samurai (1954) - Jan 30, 2010
94 Bicycle Thieves (1948) - Jan 30, 2010
82 About Schmidt (2002) - Jan 30, 2010
91 Fanny and Alexander (1982) - Jan 30, 2010
92 Lawrence of Arabia (1962) - Jan 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dave8910. Why not go rank more films, then come back and check it out again?