![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davebastard | |
![]() |
Movie Buff - 429 Films Ranked
Member Since: May 22, 2006
Location: Austria
|
|
Bio: No information
| |

| 75 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Dec 19, 2010 |
| 95 | Leaves of Grass (2009) - Dec 19, 2010 |
| 75 | The Devil's Rejects (2005) - Jan 13, 2009 |
| 80 | Match Point (2005) - Jan 13, 2009 |
| 70 | Monster's Ball (2001) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Patch Adams (1998) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Casino Royale (2006) - Jan 13, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Jan 13, 2009 |
| 95 | Heat (1995) - Jan 13, 2009 |
| 79 | Children of Men (2006) - Jan 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |