![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davecastelo | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2006
Location: Mexico
|

| 89 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 92 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 86 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Bamboozled (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |