![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davecrist | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: USA
|

| 100 | 3 Days of the Condor (1975) - Jul 18, 2010 |
| 90 | Crash (1996) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Die Hard (1988) - Jul 18, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Jul 18, 2010 |
| 85 | Cruel Intentions (1999) - Jul 18, 2010 |
| 80 | Sin City (2005) - Jul 18, 2010 |
| 95 | Patriot Games (1992) - Jul 18, 2010 |
| 90 | Michael Clayton (2007) - Jul 18, 2010 |
| 85 | The 13th Warrior (1999) - Jul 18, 2010 |
| 80 | Misery (1990) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |