![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davedees | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2008
Location: USA
|

| 95 | Heat (1995) - Sep 01, 2008 |
| 80 | Ghost Ship (2002) - Sep 01, 2008 |
| 85 | Apocalypse Now (1979) - Sep 01, 2008 |
| 80 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Sep 01, 2008 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Sep 01, 2008 |
| 80 | The Fast and the Furious (2001) - Sep 01, 2008 |
| 85 | I, Robot (2004) - Sep 01, 2008 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Sep 01, 2008 |
| 85 | Constantine (2005) - Sep 01, 2008 |
| 80 | The Godfather: Part II (1974) - Sep 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |