Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
davegreene
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Ireland
Recent Rankings
95 The Dark Knight (2008) - Nov 10, 2010
90 Memento (2001) - Aug 19, 2009
85 For a Few Dollars More (1965) - Aug 19, 2009
60 Titanic (1997) - Aug 19, 2009
95 Heat (1995) - Aug 19, 2009
95 The Matrix (1999) - Aug 19, 2009
90 Training Day (2001) - Aug 19, 2009
65 Shaun of the Dead (2004) - Aug 19, 2009
95 The Godfather: Part II (1974) - Aug 19, 2009
85 Diamonds Are Forever (1971) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with davegreene. Why not go rank more films, then come back and check it out again?