![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daveh | |
![]() |
Cinema Addict - 1083 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2011
Location: Savannah, USA
|

| 76 | The Savages (2007) - Sep 21, 2011 |
| 71 | Dirty Pretty Things (2002) - Sep 21, 2011 |
| 57 | Sleeping Beauty (1959) - Sep 21, 2011 |
| 65 | The Notebook (2004) - Sep 21, 2011 |
| 49 | Driven (2001) - Sep 21, 2011 |
| 73 | Radio Flyer (1992) - Sep 21, 2011 |
| 63 | Marie Antoinette (2006) - Sep 21, 2011 |
| 84 | Caché (2005) - Sep 21, 2011 |
| 56 | Flashbacks of a Fool (2008) - Sep 21, 2011 |
| 46 | And Soon the Darkness (2010) - Sep 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |