![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daveupho | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: Brisbane, Queensland, Australia
|
|
Bio: Movie snob, and love it.
| |

| 72 | 8 Mile (2002) - Dec 13, 2009 |
| 84 | The Incredibles (2004) - Dec 13, 2009 |
| 53 | Peter Pan (2003) - Dec 13, 2009 |
| 92 | Catch Me If You Can (2002) - Dec 13, 2009 |
| 65 | Iron Man (2008) - Dec 13, 2009 |
| 78 | Billy Elliot (2000) - Dec 13, 2009 |
| 97 | Traffic (2000) - Dec 13, 2009 |
| 55 | Two Weeks Notice (2002) - Dec 13, 2009 |
| 51 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Dec 13, 2009 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |