Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
david1225
Film Freak - 851 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2011
Location: Mexico
Recent Rankings
40 The Butterfly Effect (2004) - Mar 16, 2012
70 Rambo (2008) - Mar 16, 2012
65 RoboCop 2 (1990) - Mar 16, 2012
75 Time Bandits (1981) - Mar 16, 2012
75 Poltergeist (1982) - Mar 16, 2012
75 Splash (1984) - Mar 16, 2012
50 Ocean's Eleven (2001) - Mar 16, 2012
85 127 Hours (2010) - Mar 16, 2012
80 The Bourne Supremacy (2004) - Mar 16, 2012
88 Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Mar 16, 2012
Mini-Review: This is not a happy film.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with david1225. Why not go rank more films, then come back and check it out again?