![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
david7er | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2008
Location: USA
|

| 95 | The Protector (2005) - Sep 06, 2008 |
| 95 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Sep 06, 2008 |
| 90 | Kicking & Screaming (2005) - Sep 06, 2008 |
| 90 | Grave of the Fireflies (1988) - Sep 06, 2008 |
| 85 | Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem (2003) - Sep 06, 2008 |
| 95 | Scarface (1983) - Aug 28, 2008 |
| 85 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 28, 2008 |
| 85 | The Matrix (1999) - Aug 28, 2008 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Aug 28, 2008 |
| 90 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |