![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davidapr | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2011
Location: USA
|

| 95 | American Beauty (1999) - Oct 18, 2011 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Oct 18, 2011 |
| 80 | Sleepers (1996) - Oct 18, 2011 |
| 90 | True Grit (2010) - Oct 18, 2011 |
| 90 | Stand by Me (1986) - Oct 17, 2011 |
| 85 | The Thomas Crown Affair (1999) - Oct 17, 2011 |
| 85 | Snatch (2000) - Oct 17, 2011 |
| 60 | The Wicker Man (2006) - Oct 17, 2011 |
| 77 | L.A. Confidential (1997) - Oct 17, 2011 |
| 85 | Cape Fear (1991) - Oct 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |