![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davidfrancke | |
![]() |
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Nov 15, 2009
Location: Boise, ID, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Shoot 'Em Up (2007) - Nov 16, 2009 |
| 80 | The Transporter (2002) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Cast Away (2000) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Pink Floyd The Wall (1982) - Nov 16, 2009 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Nov 16, 2009 |
| 85 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Baby's Day Out (1994) - Nov 16, 2009 |
| 95 | Superbad (2007) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Gladiator (2000) - Nov 16, 2009 |
| 95 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Nov 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |