davidgn

davidgn
Movie Buff - 341 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 16% Ava (2020) - Rated 24 Oct 2020
88 56% Morvern Callar (2002) - Rated 04 Feb 2019
94 88% Apocalypse Now (1979) - Rated 03 Feb 2019
87 52% Die Arier (2014) - Rated 03 Feb 2019
90 67% Victoria (2015) - Rated 03 Feb 2019
90 67% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 03 Feb 2019
83 39% Mother! (2017) - Rated 03 Feb 2019
79 26% Resident Evil (2002) - Rated 03 Feb 2019
93 84% Let the Right One In (2008) - Rated 03 Feb 2019
84 42% Deadgirl (2008) - Rated 03 Feb 2019