davidh544

davidh544
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% The Mighty Ducks (1992) - Rated 23 Oct 2007
95 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 23 Oct 2007
75 62% Liar Liar (1997) - Rated 23 Oct 2007
85 82% Wayne's World (1992) - Rated 23 Oct 2007
75 62% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 23 Oct 2007
90 94% Good Will Hunting (1997) - Rated 23 Oct 2007
80 72% A Beautiful Mind (2001) - Rated 23 Oct 2007
85 82% Hook (1991) - Rated 23 Oct 2007
84 78% Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Rated 23 Oct 2007
89 90% Rain Man (1988) - Rated 23 Oct 2007