![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davidkaras | |
![]() |
Movie Buff - 374 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: USA
|

| 60 | The Quick and the Dead (1995) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Howl's Moving Castle (2004) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Arka (2007) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Something's Gotta Give (2003) - Sep 21, 2010 |
| 50 | The Cell (2000) - Sep 21, 2010 |
| 65 | The Passion of the Christ (2004) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Miami Vice (2006) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Closer (2004) - Sep 21, 2010 |
| 60 | Sideways (2004) - Sep 21, 2010 |
| 50 | Gamer (2009) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |