Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
davidm
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2011
Location: Atlanta, Georgia, USA
Recent Rankings
90 Winter's Bone (2010) - Sep 07, 2011
91 Jules and Jim (1962) - Sep 07, 2011
85 Grey Gardens (1975) - Sep 07, 2011
87 Somewhere (2010) - Jul 31, 2011
84 Synecdoche, New York (2008) - Jul 31, 2011
81 Being John Malkovich (1999) - Jul 31, 2011
91 Pierrot le fou (1965) - Jul 27, 2011
80 Pride & Prejudice (2005) - Jul 27, 2011
0 Fast & Furious (2009) - Jul 27, 2011
68 Shooter (2007) - Jul 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with davidm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?