Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
davidnottm
Film Freak - 794 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2006
Location: London, UK
Bio: No information
Recent Rankings
80 Nobody Knows (2004) - Aug 10, 2009
98 After Life (1998) - Aug 10, 2009
68 East is East (1999) - Jul 13, 2008
93 Dirty Pretty Things (2002) - Jul 13, 2008
70 Kinky Boots (2005) - Jul 13, 2008
60 Naked (1993) - Jul 13, 2008
57 The Blob (1958) - May 18, 2008
75 Westworld (1973) - May 18, 2008
74 Futureworld (1976) - May 18, 2008
40 Wayne's World 2 (1993) - May 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with davidnottm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?