![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davidramos | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2007
Location: Portugal
|

| 70 | Brooklyn's Finest (2010) - Jun 29, 2010 |
| 76 | Kung Fu Panda (2008) - Dec 02, 2008 |
| 84 | Children of Men (2006) - Dec 02, 2008 |
| 78 | Gladiator (2000) - Mar 20, 2007 |
| 68 | Madagascar (2005) - Mar 20, 2007 |
| 40 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Mar 20, 2007 |
| 78 | Blood Diamond (2006) - Mar 20, 2007 |
| 88 | The Sixth Sense (1999) - Mar 15, 2007 |
| 68 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Mar 15, 2007 |
| 91 | Memento (2001) - Mar 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |