![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
davidsandey | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2010
Location: Arcadia, CA, USA
|

| 90 | Back to the Future (1985) - Sep 29, 2010 |
| 90 | RoboCop (1987) - Sep 29, 2010 |
| 90 | The Illusionist (2006) - Sep 29, 2010 |
| 40 | Die Another Day (2002) - Sep 29, 2010 |
| 65 | The Legend of Zorro (2005) - Sep 29, 2010 |
| 85 | Mallrats (1995) - Sep 29, 2010 |
| 75 | Inside Man (2006) - Sep 29, 2010 |
| 75 | Ice Age (2002) - Sep 29, 2010 |
| 70 | Cruel Intentions (1999) - Sep 29, 2010 |
| 85 | The Big Blue (1988) - Sep 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |