Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
davo148
Movie Buff - 424 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2009
Location: Brisbane, QLD, Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Saw (2003) - Oct 01, 2011
50 Hellboy (2004) - Oct 01, 2011
70 A Beautiful Mind (2001) - Oct 01, 2011
85 V for Vendetta (2006) - Oct 01, 2011
65 Green Lantern (2011) - Oct 01, 2011
75 Hall Pass (2011) - Oct 01, 2011
90 Catfish (2010) - Oct 01, 2011
35 Grown Ups (2010) - Oct 01, 2011
64 The Green Hornet (2011) - Oct 01, 2011
60 Paul (2011) - Oct 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with davo148. Why not go rank more films, then come back and check it out again?