![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daw89 | |
![]() |
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: May 20, 2009
Location: Austin, Texas, USA
|

| 83 | Cinderella Man (2005) - May 21, 2009 |
| 86 | Sin City (2005) - May 21, 2009 |
| 79 | What Women Want (2000) - May 21, 2009 |
| 91 | Waiting... (2005) - May 21, 2009 |
| 56 | Flubber (1997) - May 21, 2009 |
| 80 | School of Rock (2003) - May 21, 2009 |
| 90 | Airplane! (1980) - May 21, 2009 |
| 50 | Superman Returns (2006) - May 21, 2009 |
| 58 | Dune (1984) - May 21, 2009 |
| 94 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - May 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |