![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dawaxman | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2008
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 35 | The Terminal (2004) - Dec 05, 2008 |
| 75 | Withnail & I (1987) - Dec 05, 2008 |
| 70 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Dec 05, 2008 |
| 60 | The Green Mile (1999) - Dec 05, 2008 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Dec 05, 2008 |
| 80 | Ray (2004) - Dec 05, 2008 |
| 60 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Dec 05, 2008 |
| 45 | Analyze This (1999) - Dec 05, 2008 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Dec 05, 2008 |
| 50 | The Machinist (2004) - Dec 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |