daynpitseleh

daynpitseleh
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 64% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Sep 2008
100 94% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 12 Sep 2008
100 94% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 12 Sep 2008
100 94% Harold and Maude (1971) - Rated 12 Sep 2008
65 25% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 12 Sep 2008
87 64% Day of the Dead (1985) - Rated 12 Sep 2008
88 74% Night of the Living Dead (1968) - Rated 12 Sep 2008
45 1% Hide and Seek (2005) - Rated 12 Sep 2008
88 74% Dawn of the Dead (2004) - Rated 12 Sep 2008
78 53% Cannibal Holocaust (1980) - Rated 12 Sep 2008