daysofdane

daysofdane
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2013
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 94% Amélie (2001) - Rated 02 Sep 2013
95 72% Leave Her to Heaven (1945) - Rated 02 Sep 2013
50 0% Anger Management (2003) - Rated 02 Sep 2013
99 94% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 02 Sep 2013
95 72% Doubt (2008) - Rated 02 Sep 2013
95 72% The Birdcage (1996) - Rated 02 Sep 2013
95 72% John Q (2002) - Rated 02 Sep 2013
95 72% Kids (1995) - Rated 02 Sep 2013
95 72% Papillon (1973) - Rated 02 Sep 2013
50 0% American Pie (1999) - Rated 02 Sep 2013