Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
daystar
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: UK
Recent Rankings
90 The Departed (2006) - Sep 05, 2011
82 Chasing Amy (1997) - Aug 05, 2011
90 Dogma (1999) - Aug 05, 2011
87 Clerks II (2006) - Aug 05, 2011
84 Clerks (1994) - Aug 05, 2011
90 Barfly (1987) - Aug 05, 2011
80 Death Proof (2007) - Apr 04, 2011
84 Memento (2001) - Mar 23, 2011
88 Alien (1979) - Mar 23, 2011
89 La Haine (1995) - Mar 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with daystar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?