![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
daytimetheft | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Canada
|

| 88 | The Hangover (2009) - Aug 06, 2009 |
| 64 | Meet the Fockers (2004) - Jul 26, 2009 |
| 82 | Sin City (2005) - Jul 26, 2009 |
| 89 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 26, 2009 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Jul 26, 2009 |
| 71 | Terminator Salvation (2009) - Jul 26, 2009 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Jul 26, 2009 |
| 87 | The Prestige (2006) - Jul 26, 2009 |
| 25 | 3000 Miles to Graceland (2001) - Jul 26, 2009 |
| 3 | Van Helsing (2004) - Jul 26, 2009 |
| Actors | Christian Bale |
| Directors | Joel Coen Christopher Nolan |
| Writers | Joel Coen |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |