dbaldzhiev

dbaldzhiev
Film Freak - 616 Film Ratings
Member Since: 03 May 2014
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 79% 2010: The Year We Make Contact (1984) - Rated 18 Sep 2017
76 41% Under the Skin (2014) - Rated 18 Sep 2017
92 96% Arizona Dream (1993) - Rated 30 Aug 2017
82 76% Captain Fantastic (2016) - Rated 30 Aug 2017
77 46% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 30 Aug 2017
75 36% Zootopia (2016) - Rated 30 Aug 2017
81 71% The Merchant of Venice (2004) - Rated 30 Aug 2017
77 46% Burn After Reading (2008) - Rated 30 Aug 2017
73 30% Eddie the Eagle (2016) - Rated 30 Aug 2017
78 52% The Nice Guys (2016) - Rated 30 Aug 2017