Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dbarrie
Movie Buff - 453 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2009
Recent Rankings
100 The Artist (2011) - Feb 19, 2012
95 Pina (2011) - Feb 19, 2012
100 Singin' in the Rain (1952) - Feb 15, 2012
45 Young Adult (2011) - Dec 27, 2011
100 The Muppets (2011) - Dec 27, 2011
95 Hugo (2011) - Dec 27, 2011
95 Take Shelter (2011) - Oct 26, 2011
90 Moneyball (2011) - Oct 26, 2011
95 50/50 (2011) - Oct 26, 2011
95 Drive (2011) - Oct 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dbarrie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?