![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dbot | |
![]() |
Film Freak - 593 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Breaking the Waves (1996) - Sep 30, 2007 |
| 70 | The River Wild (1994) - Sep 30, 2007 |
| 70 | The American President (1995) - Sep 30, 2007 |
| 84 | The Lookout (2007) - Sep 30, 2007 |
| 90 | Waking Life (2001) - Sep 30, 2007 |
| 72 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Sep 13, 2007 |
| 70 | Mars Attacks! (1996) - Sep 13, 2007 |
| 69 | American History X (1998) - Sep 13, 2007 |
| 65 | The Pink Panther (2006) - Sep 13, 2007 |
| 70 | Purple Rain (1984) - Sep 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |