![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dboucher22 | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2009
Location: Canada
|

| 15 | Twilight (2008) - Dec 28, 2009 |
| 87 | King Kong (2005) - Dec 28, 2009 |
| 95 | Office Space (1999) - Dec 28, 2009 |
| 93 | District 9 (2009) - Dec 28, 2009 |
| 76 | Zoolander (2001) - Dec 28, 2009 |
| 65 | American Gangster (2007) - Dec 28, 2009 |
| 93 | Braveheart (1995) - Dec 28, 2009 |
| 81 | The Butterfly Effect (2004) - Dec 28, 2009 |
| 74 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 28, 2009 |
| 100 | Scarface (1983) - Dec 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |